FAQ

Často kladené otázky

1. Jak se dostanu ke klíčům od apartmánu?

Klíče od apartmánu si velmi jednoduše vyzvednete po dohodě na jedné z našich recepcí, které se nacházejí na Ulici 29. augusta 36/C a v objektu Modrá Guľa, která se nachází na adrese Suché Mýto 6. Recepce najdete snadno díky modrým vlajkám umístěným přímo u vchodu do recepce. Ochotný recepční Vám zodpoví všechny Vaše případné dotazy, zpracuje platbu, pokud se tak ještě nestalo a zadrží bezpečnostní depozit. Z recepce Vás pohodlně odveze do Vašeho apartmánu Uber Taxi na naše náklady.

2. Kdy si mohu převzít apartmán?

CHECK-IN 16:00  – 20:00

Pokud máte zájem ubytovat se dříve než začnou naše ubytovací hodiny, prosím, kontaktujte Ambiente Apartments předem. Když přicházíte do Bratislavy v časných ranních hodinách nebo Váš apartmán ještě není připraven, můžete si komfortně odložit zavazadla na naší recepci.

CHECK OUT 7:00 AM – 11:00 AM

Pokud máte zájem o pozdější odubytování, prosím, kontaktujte Ambiente Apartments, kvůli překontrolování dostupnosti apartmánu. Pozdější odubytovanie je možné potvrdit až v poslední den Vašeho ubytování a nejpozději je možné apartmán opustit v 15:00, s doplatkem ve výši 50% z ceny noci.

3. Je možné ubytovat se i po ubytovacích hodinách či o svátcích?

Pokud víte, že budete přicházet až po skončení našich ubytovacích hodin, prosím, kontaktujte Ambiente Apartments ohledně dostupných možností. Ubytování je možné v rámci našich standardních hodin i během svátků.

4. V jakém čase mohu opustit apartmán a kam mohu odložit klíče?

Způsob odubytování závisí na tom, jakou formou byl proveden bezpečnostní depozit.

Pokud byl bezpečnostní depozit zadržen na kartě, je možné ponechat klíče na stole uvnitř bytu a jen zavřít dveře po odchodu. Krátce před odchodem z apartmánu se prosím přesvědčte, že vchodové dveře nejsou zamčené. Nejpozdější čas odubytovania je 11:00 hod. Pokud máte zájem o pozdější odubytovanie, prosím, kontaktujte Ambiente Apartments. Pozdější odubytování je možné do 15:00, tuto možnost víme potvrdit až v poslední den Vašeho pobytu. Za pozdní odubytovanie účtujeme poplatek 35 €.

Pokud dostaneme depozit v hotovosti, proces odubytovania proběhne za osobní účasti jednoho z členů staffu Ambiente Apartments. Za osobní odubytovanie účtujeme poplatek 15 €. Je důležité, abyste nás informovali v jakém čase si přejete apartmán opustit (standardní odubytovacie hodiny jsou 7:00 – 11:00), aby v dohodnutém čase mohl přijít na apartmán nášvrecepční.

5. Je povoleno kouřit na apartmánech či balkonech?

Apartmány v našem portfoliu jsou striktně nekuřácké. Kouření je zakázáno i na balkonech či terasách, které příslušejí apartmánu.

6. Proč je třeba složit bezpečnostní depozit a kdy ho dostanu zpět?

Bezpečnostní depozit ve výši min. 100 EUR je třeba složit při nástupu na apartmán jako garanci před případným poškozením. Ambiente Apartments může navýšit hodnotu bezpečnostního depozitu v závislosti na počtu osob, které na apartmán přicházejí. Depozit je Vám vrátíme po Vašem odubytovaní v případě, že bylo na apartmánu vše v původním stavu, bez poškození a porušení našich pravidel. V případě poškození apartmánu, ztráty klíčů, porušení pravidel, si Ambiente Apartments vyhrazuje právo depozit zadržet.

Pokud byl bezpečnostní depozit zadržen na kartě a po Vašem odchodu bylo vše na apartmá v pořádku, depozit bude uvolněn, o čemž Vás informujeme i e-mailem. Korektní výši zůstatku na účtu je možné vidět v rámci 3 – 5 pracovních dnů po refundaci.

7. Jaký je postup v případě poškození apartmánu?

Pokud dojde k nálezu škod na apartmánu po Vašem odchodu, Ambiente Apartmentsm udělá z nálezu fotodokumentaci a vyanalyzuje náklady za poškození, o které bude ponížena výška Vašeho bezpečnostního depozitu.

8. Jak mohu zaplatit za ubytování v Ambiente Apartments?

V Ambiente Apartments je možné pobyt uhradit několika formami. Můžete zaplatit pobyt předem bankovním převodem, přes PayPal, predautorizáciou kreditní karty nebo můžete pobyt uhradit přímo na recepci. I v tomto případě může být platba provedena v hotovosti nebo platební kartou. Akceptujeme tři typy platebních karet Visa, Mastercard a Maestro bez poplatku za uskutečnění platby tímto způsobem. Za platbu s AMEX kartou si účtujeme příplatek 5% kvůli vyšším bankovním poplatkum.

9. Co zahrnuje cena ubytování?

Cena u jednotlivých typů apartmánů zahrnuje DPH, finální úklid a úklid jednou týdně, v případě dlouhodobějšího ubytování, poplatky za vodu, elektriku, ložní prádlo, ručníky, základní čistící prostředky a toaletní potřeby. Cena nezahrnuje městskou daň ve výši 1,70 EUR, která se vztahuje na osoby nad 18 let. Cena stejně nezahrnuje extra služby a produkty, které mohou být doobjednané jako doplňkové služby.

10. Je apartmán úklizený denne?

Cena ubytování zahrnuje finální úklid a úklid jednou týdně, pokud zůstanete s námi více než 7 nocí. V případě potřeby je možné objednat si extra úklid za příplatek 20 EUR.

11. Jak postupovat, pokud potřebujeme obdržet víza pro vycestování do Bratislavy?

Jakmile obdržíme platbu za ubytování, můžeme vystavit fakturu a dokument potřebný pro požádání o víza. Prosím, kontaktujte přímo Ambiente Apartments ohledně Vašeho požadavku.

12. Je možné prodloužit moje ubytování v Ambiente Apartments? Jak mohu pobyt prodloužit?

V případě, že se rozhodnete svůj pobytu u nás prodloužit, Ambiente Apartments s radostí zkontroluje dostupnost daného apartmánu. Pokud je apartmán pro potenciální prodloužený termín dostupný, dohodneme se pouze na způsobu doplacení ceny pobytu. Pokud naopak apartmán dostupný není, poskytneme co nejvhodnější alternativu ubytování.

13. Je možné ubytovat se i s domácím zvířátkem?

Ubytování s domácím zvířátkem je umožněno pouze v některých typech apartmánů a je předmětem konzultace před nástupem na apartmán. Po odsouhlasení ubytování se s domácím zvířátkem je třeba doplatit 20 EUR / noc u tohoto typu ubytování.

14. Jaké extra služby a produkty nabízíte?

Během procesu rezervace apartmánu, je možné objednat si několik extra produktů nebo služeb v rámci volby doplňkové služby.

Transfer z / na letiště
Dětská postýlka
Dětská židlička
Parkování
Pronajmutí kola

Pokud byste měli jakékoli další dotazy, prosím, kontaktujte přímo Ambiente Apartments.

15. Vlastním byt a rád bych Vám ho poskytl do portfolia.

Je naším potěšením spolupracovat s novými vlastníky. Důležitá je pro nás lokalita apartmánu, počet pokojů, možnosti parkování, vybavení, očekávaný měsíční nájem a také aktuální fotografie apartmánu. Kontaktujte prosím Ambiente Apartments – sales@ambiente-apartments.sk pro více informací.